KONST / Litografier / Färglitografier 14325278
nr 1432 5278
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 205/225 + 210/360, daterad -81, respektive -79. Färglitografi, bildmått: 35x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x59 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:39:57
21/11 01:50:34
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant